ALICROWN Трепките 6D Faux Mink Трепките Меки Лажни Трепки 7 Пара Лажни Трепки Кревката 18mm Природни Трепките Мека Обновливи Лажни Трепки

ALICROWN Трепките 6D Faux Mink Трепките Меки Лажни Трепки 7 Пара Лажни Трепки Кревката 18mm Природни Трепките

DEN 215.76

Достапност

Тие не се чувствуваат како пластика за вашите очи. 【Soft & Lithe】 Трепките имаат средна должина и јачина, со повеќе слоеви на мека заострените влакна од различни должини да се зголеми пердув-како plumpness и повеќе удобно носење искуство.Овие врвен квалитет лажни трепки се супер меки и се погледне универзално додворувања на сите очи. 【Висок Квалитет на Трепките】Сите лажни трепки се рачно изработени од увезените синтетички влакна, кои се природно криви и светлина како пердуви.Нежно roll бенд надолу со вашите прсти или со помош на пинцета. Се применуваат лепак на ' рбетот.Луксузна Материјал 100% рачно изработени на премиум Кореја PBT влакна, со памук и флексибилни lash бенд создаден за да ви овозможи со сите-ден удобност и лесна апликација.Јасно слоеви направи лажни трепки повеќе реални. Отстранување на трепките од кутијата.Како да се Користи?Чекор 1. Место на лента на вашиот eyelid, позиционирање што е можно поблиску до вашиот природен трепките. Трим екстра должина исклучите вашиот lash лента ако е потребно да се поставена за вашето око форма.Да се отстрани : Употреба на база на масло шминка смена да се отстрани лажни трепките.【Професионално Дизајнирана】 Тоа усвојување на небото високи удари со камшик технологија да се земе вашата шминка на рецка повисока.10 mm дебелина Заострените крајот влакна е поблиску до нашите сопствени трепките.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа