Mfault Црна Девојка Пеперутка Фокусирани Инспиративни Цитат Ѕид Decals Налепници, Портокал Позитивни Афроамериканец Украси Афро Жена Спалната Соба Дневна Соба Уметнос?

Mfault Црна Девојка Пеперутка Фокусирани Инспиративни Цитат Ѕид Decals Налепници, Портокал Позитивни Афроамериканец

DEN 359.76

Достапност

Стискаш на меурчиња надвор. Да ги применуваат со вашата имагинација.Како што се изедначи ѕид, фрижидер, гардероба, прозорци, мебел, керамички и врати. Излупете off the wall налепница внимателно. Чиста и сува површина за да бидете сигурни дека нема прашина.Ѕидот налепници се погодни за двете возрасни и деца, која може да се користи како подарок за вашиот малку кралицата & принцеза, женски пријател, љубовник, родители, деца на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и повеќе. (Прво проверете paste позиција за да се избегне повтори pasting влијаат на stickiness.Премиум Ѕид Decals : Нашата црна девојка магија ѕид decals се дизајнирани со разни шарени и живописни модели и позитивни модели, совршено DIY магија и мотивациони простор за бебето, бебе, дете и тинејџерски девојки.Чистење на површини пред лепење и бидете сигурни дека нема прашина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа