Ѕидот Винил Decal Дома Декор Уметност Налепница Хип Хоп Acrobatic Пауза Танчерка Спорт Денс Студиото Клубот Луѓе Фитнес Соба Отстранлив Стилски Mural Уникатен Дизајн 369

Ѕидот Винил Decal Дома Декор Уметност Налепница Хип Хоп Acrobatic Пауза Танчерка Спорт Денс Студиото Клубот

DEN 239.76

Достапност

Слики може да биде поголем за прикажување цели.Ние може да го прилагодите decals и може да се направи различни големини само нас контакт првиот!Производ направен во САД.Угодно чита Опис на Производот.Совршено се вклопуваат за било чиста, мазна, рамна, светло-текстура површината.Тие се отстранува, но не се обновливи.Ние не може да гарантира за квалитетот на овие производи.Ве молиме изберете 1 боја од нашите боја шема и испратете ни порака со вашата боја на избор или оваа decal ќе биде предаден во БОЈА КАКО што е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.Decals направени од една солидна боја, нема позадина (боја на позадина е бојата на вашата површина).Вистински decal големини се обично од 8" x 8" 22" x 35" (зависи дизајн).Во Стилот на Decals е во куќата винил decal продавница.Decal е една солидна боја, така боја на позадина се случува да биде бојата на вашата површина.Ви благодариме за запирање на нашата продавница!Нашите decals можат да се применат на било чиста, рамна, мазна, лесна-текстура површина, како што се ѕидови, прозорци, плочки, подови, мебел, тв, компјутери, автомобили, итн.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД!!!Стандардната боја на decal е боја како што е прикажано на главната слика.Decals не се транспарентни лента и тоа е причината зошто тие изгледаат како рака сликарство.Ние се користи само високо квалитетни материјали и производство на нашите производи во САД.Сите наши дизајни припаѓаат на нас и можете да ги купите само во нашите Во Стил Decals продавница.Можете да изберете боја од нашите боја шема и нека знае за тоа од следниве чекори : По поставување на својата цел : одете на "Вашата Сметка", кликнете на "Вашите нарачки"; најде цел што само се направени и кликнете на "да Добиете помош со цел" и напишете ни порака.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа