Ткиво кутија Автомобил Ткиво Носителот на Организаторот, Алуминиум Легура Мрзнување Салфетка Носителот Хартија Диспензерот за Автомобил Возило, Креативни Лименк

Ткиво кутија Автомобил Ткиво Носителот на Организаторот, Алуминиум Легура Мрзнување Салфетка Носителот Хартија

DEN 1718.40

Достапност

Нема Повеќе Запирање заедно Страна на Патот во Потрага по Кутија.Монтирање во Повеќето Автомобил и Камион Купот на Сопствениците, Тие Удобно да се Задржи Ткива на Дофат Додека Возите.Бојата на Површината е Здрав и Трае, Како Нова.Повеќенаменски Патување Ткива : Никогаш Не Misplace Вашиот Автомобил Ткива Повторно, Кога Патувате.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.Чувајте Го во Вашиот Автомобил Е Чаша Носителот Па Тоа Е Таму за Вас, Кога Ви е Потребна, Каде што Ви Треба.Голема за да се Спречи Ткиво Кутија од Одење во целиот Вашиот Автомобил, Тоа е во Право, Таму Каде Што Може да се Постигне.Исклучителна Мрзнување Процес, Што ја Прави Мрзнување Кутија и Челик Телото Подобро да се Комбинираат.Оваа Погодно Облик Ткиво Кутија/Канистер се Вклопува во Повеќето Купот на Носителите Одржување на Вашиот Автомобил во Потрага Уредни и Чисти.Тоа е, исто Така, Совршен Подарок за Автомобил Љубовници и Пријатели!.Идеален Избор за Вашиот Автомобил Декорација, исто Така, Совршен Подарок за Вашите Пријатели Кои Има еден Автомобил.Тие Се Одлични за Автомобили, Камиони, Мобилни Домови и Купот на Сопствениците, Како И Други помали Места.Двојно Нерѓосувачки Челик, Издржливи.Стилски Декорација : Мода и Креативни Лименки Облик Дизајн, Уникатен Ткиво Кутија Носителот, кои Ви Даваат Различни Визуелни Искуства, Совршена Декорација за Вашиот Автомобил.Материјал : Автомобил Ткиво Кутија Покрие Надворешниот Слој е Метал Матирано, и на Внатрешниот Слој е Electytically Земјата.Производ Specifications Material : Премиум Алуминиум Alloy Product Големина на : 7*7*16 Cm Pay внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа