Идеален Tridon 5618852 Нерѓосувачки Челик Брзо Ослободување Менгеме со Челик Завртка, 2 за да 12-1/4 Дијаметар, 9/16 W (Пакување од 250)

Идеален Tridon 5618852 Нерѓосувачки Челик Брзо Ослободување Менгеме со Челик Завртка, 2 за да 12-1/4 Дијаметар,

DEN 9886.80

Достапност

Бендот Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Навој На Главата Тип : Дупчиња Хексадецимален.Тип : Брзо Ослободување Црево Стегач.Земја на потекло : сад.Брзо ослободување стил црв вози стеги се добри за затворен систем за апликации каде стегачот мора да се disengaged да се применува.Зглобот акција заклучување на завртка за да бендот го прави и двете инсталација и отстранување брзо и лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа