(350) Хексадецимален Прирабница за Миење Глава 12 x 3/4 Само-Дупчење Нео-Onda Кров Обвивка Завртка

(350) Хексадецимален Прирабница за Миење Глава 12 x 3/4 Само-Дупчење Нео-Onda Кров Обвивка Завртка

DEN 1439.76

Достапност

Навој Дијаметар : #12. Должина : 3/4. Глава Тип : Хексадецимален Страната.Диск Големина : 5/16. Крај : Dagger Гарда.Многу (350) вовлечен хексадецимален страната главата авто-дупчење завртки со EPDM neoprene за миење.Овие 1000 hr сол спреј обложени сврзувачки елементи се #12 нишка и се 3/4" во должина со 5/16" хексадецимален и имаат 1/2" со дијаметар од страната на главата.Овој елемент има #3 авто-дупчење точка и мерки 3/4" од базата на дискот главата на совет на ударна точка.На дното на страната карактеристики на cupped одморите дизајн за миење дека создава повеќе позитивни печат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа