Црна Кањонот Цвет Кревет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Цвет Кревет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

DEN 1221.84

Достапност

Мирис : Цвет Кревет (Нежни бели цвеќиња и цвеќиња прелиена со навестувања на aquatics и цитрус).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Цвет Кревет (Нежни бели цвеќиња и цвеќиња прелиена со навестувања на aquatics и цитрус).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа