Божиќ Перење Кошница Расклопна Складирање бин со Рачки за да го Пореметат,Детска Соба,Играчка за Складирање

Божиќ Перење Кошница Расклопна Складирање бин со Рачки за да го Пореметат,Детска Соба,Играчка за Складирање

DEN 1627.20

Достапност

Складирање детски играчки како бебе кукли, препарирани животни, топки, 3 итн.Голем капацитет за дизајн, погоден за универзитетот,спални, станови, апартмани, семејства, може да се користи за спалната соба на облека продавница да се мијат, за детската соба на продавница за детски играчки, за перење да се вчита чисти или нечисти алишта, маици, панталони, фустани, крпи, washcloths, постелнина, листови, tablecloths играчки. 【Мултифункционален】- Димензии на перење кошеви се 19.Не користите за миење и машина за перење на алишта за отпадоци, слој може да бидат уништени.Ако извршувате во кое и да било прашање со облека попречи или служба за било која причина, ве молиме слободно да се добие контакт со нас преку .Можете исто така да ни ги испратите фотографиите можете интерес да се направи вашиот уникатен валкана облека кошница.Големина:19.9 инчи со капацитет 60 L.Складирање на било какви други предмети, како сакате. 【100% Задоволство Гаранција】- Имаме за цел да обезбеди клиенти на најдобар шопинг искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа