Транспарентен Автомобилски Светла Опфаќа Школка Предни Светла Транспарентен Lampshades Светилка Школка Маски Стакло за Тојота Reiz 2010 2011 2012 Светлата Леќа Замена (Боја : 2

Транспарентен Автомобилски Светла Опфаќа Школка Предни Светла Транспарентен Lampshades Светилка Школка Маски

DEN 5574.24

Достапност

Услугата Гарантира : Ние сме многу професионални продавачи.Ако имате било какви прашања во текот на користењето на, ве молиме слободно да ни испратите е-маил.Лесен за инсталација : Совршено се вклопи во вашиот автомобил, лесно да се отстрани и да го инсталирате.Забелешка : ве Молиме споредете го вашето возило со нашите производи пред купување, така што нема да предизвика непотребни проблеми.Надворешноста:На светлата корица има декоративна функција, модерен изглед, и ја подобрува одделение на автомобилот.забелешка:1.


Параметрите на стоката

Material:
Plastic
Color:
Clear
Function:
Replace the original lampshade, yellowing, broken lampshade, make the headlights shine as new. :
Features:
Made of high quality plastic material, environment-friendly,light weight and durable. :
Transparent shell, does not affect the light emission. :
Protect your headlight of your car from breaking, dustproof and waterproof. :
Easy to remove and install. :
note: :
1.Our products are divided into left and right options, please compare the shape before placing an order to confirm whether it fits your car :
2.If you are not sure if it applies to your car, please send us a picture of your headlights. :
We are a professional auto parts shop with many years of experience! Provide a wide range of spare parts for most models on the market. :

Подобро ви се допаѓа