КУЈНА се ДВИЖАТ БАТ-SD802 Narvik Автоматско Кујна Отпад Бин 75 L ' Рѓосувачки Челик 42 x 32 x cm 83

КУЈНА се ДВИЖАТ БАТ-SD802 Narvik Автоматско Кујна Отпад Бин 75 L ' Рѓосувачки Челик 42 x 32 x cm 83

DEN 1442.40

Достапност

LUXE електронски бин кој работи со инфра-црвени систем и ве спречува да се јавите на бин капак.4 mm) и ABS капак.LUXE електронски бин кој работи со инфра-црвени систем и ве спречува да се јавите на бин капак.Молчи и анти-отпечатоци затворање.Капакот може да се чуваат на отворено, благодарение на ОТВОРИ / ЗАТВОРИ копчиња (за продолжен отворање).Само-изборот кујна бин со 75 литри правоаголни, бранеа од нерѓосувачки челик заврши, голем капацитет за складирање.Може да се одржи трудови, списанија, пластични шишиња, чаши итн.Нерѓосувачки челик тело (0.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа