Бебе Дете Вреќа за Спиење погоден за носене Ќебе со Нога Младата Природен Памук Подвижен Долг Ракав Почетокот на Вокер Деца Sleepsacks 2T 1T Бебе Спие Одговараат на Камп Р?

Бебе Дете Вреќа за Спиење погоден за носене Ќебе со Нога Младата Природен Памук Подвижен Долг Ракав Почетокот

DEN 1055.76

Достапност

[Природен Памук] Премиум Природен Памук Popline Надвор и Меки Природни Памук Џерси Внатре,Quilted Пополнување на Средината,Бебето погоден за носене Ќебе Со Нога го Задржи Топла и Мека на Допир. [Sleepsack Со Нога и Movalbe Ракав] Бебе Вреќа за Спиење Со Нога нека Бебето се Движи Слобода, Подвижен, Долг Ракав Може да се премести или да се Додаде со Различни Temperture и Ситуацијата, 4 Сезона Младата Вреќа за Спиење. [4 Големина Изберете Возраст од 1 T-9 T] Постојат 4 големина на Овој Сон Одговараат Со Нога : S 1-3 Години/Бебе Висина 29-37";M 2-4 Години/Бебе Висина 33-41";L 3-7 Години/Бебе Висина 39-48";XL 5-9 Години/Бебе Висина 45-51". [Безбедно,Внимателен,Лесно] Дете Спие Торба Desined во Safe, сите Ткаенини Заедно со Zip за Заштита на Бебешка кожа Мека на Допир се Чувствуваат и Симпатична Прекрасна Applique Elephent на Sleepsacks, 2 Пат Патент за Лесно да ги Промените Diapper. [1.5 Tog и 2,5 Tog]Постојат 2 Tog Стапка за Оваа Sleepwear Рано Warker Вреќа : {Tog 1.5} Двоен Слој Без Пополнување на Температура од 18-25°C (64-77°F) {Tog 2.5} Quilted со Пополнување Внатре Температура од 14-20°C (57-68°F), за Сите Сезоната Спиење Кеси со Подвижен Долги Ракави.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа