Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Чест 10 Лајт 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Чест 10 Лајт 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 1576.80

Достапност

USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено. ⚡ Onda Styz Максимум 10-инчен Прстен Светлина со Tripod Стојат компатибилен и сертифициран за работа за вашиот 10 Lite Dimmable со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа, тоа е погодна за речиси сценарија, совршен за live stream/ You Tube видео/ selfie фотографија/ шминка осветлување и повеќе. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа