KUAIE Качување Качување Нето, Безбедноста на Децата Нето, Бела Градина Декорација Нето Најлон Заштита Нето Индивидуализира Боја : 10cm мрежа, Големина : 1x1m(3x3ft)

KUAIE Качување Качување Нето, Безбедноста на Децата Нето, Бела Градина Декорација Нето Најлон Заштита Нето

DEN 339.60

Достапност

Кориснички услуги : Ако треба да го прилагодите големина, или ако имате било какви прашања/грижи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што е можно поскоро, ви благодарам., кој може да игра улога во заштитата на безбедноста.Ви благодариме.Можете да висат на децата ракотворби на овој најлон јаже.Кога не ви се потребни за да го користите, само превиткајте го за лесни за складирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа