MJEMS Обновување на Конус за Кучиња и Мачки, ЕВА Прилагодливи Пост Операцијата за Обновување Јака, Без Стрес да Миленици, Прилагодлив Циклус Тип на Зглобот Заштитна с?

MJEMS Обновување на Конус за Кучиња и Мачки, ЕВА Прилагодливи Пост Операцијата за Обновување Јака, Без Стрес

DEN 263.76

Достапност

Висок квалитет на материјалите : мека, лесна ЕВА материјал на обновување јака дозволете им на вашите домашни миленици се движат слободно,не грижете се, тоа ќе го направи вашиот непослушен пријател непријатно.Солидна мачка јака дизајн го прави мачки повеќе модерен и симпатична да се носат.Прилагодлив : еластичен јаже и пластични тока дизајн, пет јака може да се прилагоди според вратот големината на домашно милениче.И Големината S прилагодување опсег е 12-14cm.во рок од 2-5lb.И Големината М вредноста опсег е 14-20cm.во рамките на 4-8lb,.Заштита:Мачки се врати јаки и шишарки да се обезбеди безбеден начин да се спречи лекување на рани или повреди по операција или борба.Тоа ќе се спречи миленици од гризе и лижење нивните повредени област и да се промовира опоравува од рани.Едноставен за Употреба & Fit,Материјали е двострано+водоотпорен композитни ткаенина, ткаенина е погусто и повеќе отпорни да гризе и гребење од памук.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа