Екран Заштитник Наменета за Vtech V. Читателот Анимиран Читањето на Системот - Maxrecor Нано Матрица Анти-отсјај

Екран Заштитник Наменета за Vtech V. Читателот Анимиран Читањето на Системот - Maxrecor Нано Матрица Анти-отсјај

DEN 828.00

Достапност

КРИСТАЛНО ЈАСНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ - Искуство целосна ефекти на вашиот прекрасен приказ со оваа супер тенок, но 9 H оценет штит кој го штити вашиот уред без да влијаат на вашиот екран осетлив на допир чувствителност.Со користење на најновите технолошки откритија и материјали.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД - Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотија, гребнатини и пукнатини со овој високо-одделение ултра тенок материјал.MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за прифатлива цена, заедно со исклучителни клиент поддршка.Совршено се вклопуваат.Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултра-висока дефиниција јасност, нула доказ и отпечатоци(AG) заштита на располагање.Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Тоа е причината зошто ние го врати сите на нашиот екран заштитници со не-кавга Доживотна Гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа