Сонце и Песок Креветчето Здолниште

Сонце и Песок Креветчето Здолниште

DEN 492.72

Достапност

100% Памук.Увезени.Модерната Одговара : Скроени,15"" капка, со цел да се вклопи стандард јасли.Ексклузивен Дизајн : Дизајнирани да одговараат на нашите Сонце и Песок на собирање (се продава одделно).Безбедност : Тестирани доброволно ASTM стандарди.Димензии : 28 во x 52 во 15 во.Материјал : Направен од 100% Памук.Нега : Машина За Миење/Собори Сува Ниска.Snuggleberry Бебето беж и дебела бела, шарени креветчето здолниште од нашето Сонце и Песок колекција ќе додадете на еден софистициран и модерен изглед на вашиот расадник.Оваа 100% мека памучна, директно здолниште, карактеристики чисти линии, има 15" капка и е машина перат за лесно се грижи.Се создаде дизајнер, пронаоѓа изгледот со спарување со друг Сонце и Песок одделува или да направите тренди менито што се од себе. (Се продава одделно) Ништо не прави расадник повеќе snuggly-слатка од нашите трендовски постелнина координати.Impeccably дизајниран со квалитет во умот, Snuggleberry Бебе производи центарот на зајакнување на врската помеѓу родителите и детето, и нашата надеж е да се стави вас и вашето бебе во средиштето на таа цел.Проверете нашата координирање на производи и нашите ексклузивни мора да се има појавување storybooks за совршен Snuggleberry искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа