46-48 инчен Отворено ТВ Покрие со Пред Размавта за Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на Дождливите Денови, Практично Користење без да се Отстрани, Трајни ТВ Покрие со Слободни Ткаен

46-48 инчен Отворено ТВ Покрие со Пред Размавта за Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на Дождливите Денови, Практично Користење

DEN 779.76

Достапност

Дизајн Концепт : За практично користење, ова отворено тв маска не треба да се отстрани кога гледа тв, само ја отвори пред размавта.Дури може да се види тв на дождливите денови.На дното може да бидат целосно покриени, обезбедување на 360°целосна заштита за надворешна тв.Овој тв поклопецот е Патентиран.Димензија : 45"W*28"H*5"Д дизајниран за да ги заштити 46" 48" рамни тв екранот, бидете сигурни да се измери вашиот ТВ прво да купите соодветен тв капак.Тоа исто така може да се користи како монитор капак.Издржлив Материјал : тв маска е направена од 100% водоотпорни тешки оксфорд ткаенина, многу силни и издржливи.Може да застане на променливи временски услови, заштита на вашиот тв од било каква штета.Подарок : Секој тв поклопецот е опремен со мека ткаенина за чистење, да се избегне триење на ТВ екранот и заштитни тв филм кога бришејќи со други материјали.Продажбата на Гаранција : Ние и ветуваме на секој клиент дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе им понуди враќање или размена за слободни.Купи со доверба и благодарност за се биде Лесно-Ќе поддржувач.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа