Жените Секојдневен Долг Ракав Туника Кошули Вратоврска Боја Блузи Блузи Ладно Рамо Pullover Лабава Блуза Strappy Туника Кошула

Жените Секојдневен Долг Ракав Туника Кошули Вратоврска Боја Блузи Блузи Ладно Рамо Pullover Лабава Блуза Strappy

DEN 272.16

Достапност

Овој долг ракав Т-маица може да се користи како undershirt.62" Должина : 70cm/27.【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 8-15 Дена.80" Должина : 73cm/28.37" Ракав : 60cm/23.Во Рок Од 48 Часа На Превозот.Рака тип : фланелен боксери-наредени.асиметрични блуза sith туника лос анџелес т кошула златна кошула ѓердан кошули за жени секси sweatshirt каубој дуксери за мажи мама и мене tees 4t tunics за девојки чистење на врвот на жените нирвана резервоарот врвот argyle џемпер вест жените mink палта за жените вистински слабеење елеци за мажите да се загрее јакна жените плус јакна crewneck pullover жените училиште јакни за жените руно sweatshirt камила јакна црвена чипка camisole поврзана јакна cami плажа плус големина sequin блузи црна пилот јакна неонски buddh.74" Жените Долго Лабава Strapless Тај-Боја Печатени Секојдневен Долг Ракав Врвни Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Fall Gender : Women Occasion : Casual Material : Полиестер Шаблон Тип : Print Thickness : Standard Package вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Жените Blouse Please се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Посебни големина тип : Тенок Девојки.40" Ракав : 59cm/23.Одговараат за пролет, лето, есен.35" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.39 инчи) Боја : 00 # Сино | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.41" Должина : 72cm/28. 【Работа Направи Подобро】ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа