EuisdanAA 1 Кутија Пластична Кристал Помине Уметност Декорација Про DIY Нокти Сјајот Камења(1 caja de diamantes де imitación де plástico став decoración де uñas, piedras brillantes став manicura y bricola

EuisdanAA 1 Кутија Пластична Кристал Помине Уметност Декорација Про DIY Нокти Сјајот Камења(1 caja de diamantes

DEN 1675.20

Достапност

Боја : Multicolor; Име на Производ : Помине Уметност Decoration.Net Тежина : 12g; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Уметност Декорација; Школка Во Боја : Multicolor.Најголема Големина(Прибл.) : 9 4mm x / 0.35" x 0.16" (L*W)(Tamaño único más гранде (aprox.) : 9 x 4 mm / 0,35" x 0,16" (L * W).Најмалите Една Големина(Прибл.) : 2 x 2mm / 0.08" x 0.08" (L*W)(Tamaño único más pequeño (aprox.) : 2 x 2 mm / 0.08" x 0.08" (L * W).Euisdan AA 1 Кутија Пластична Кристал Помине Уметност Декорација Про DIY Нокти Сјајот Stones One кутија помине уметност декорација вклучени 12 различни форми оркестарот камења.Погоден за помине уметност декорација со лак, градител гел, итн.Исто така може да се користи за декорација на вашиот телефон површината.Може да додадете голема стилски да ноктите, mobilephones, се создаде шарени и персоналните ефект.Може да се користи со лак за glittery партија ноктите, со овој сет, ќе биде поатрактивен!Забелешка : ве Молиме чувајте ги надвор од дофат на .Без затворање на оган.Пакет се Вклучени : 1 Кутија Помине Уметност Decoration Description во Spanish1 caja de diamantes де imitación де plástico став decoración де uñas, piedras brillantes став manicura y bricolaje Color : multicolor; Nombre del producto : decoración де uñas Peso neto : 12 g; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 1 caja de decoración де uñas; Боја де ла carcasa : multicolor Tamaño único más гранде (aprox.) : 9 x 4 mm / 0,35" x 0,16" (L * W) Tamaño único más pequeño (aprox.) : 2 x 2 mm / 0.08" x 0.08" (L * W).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа