Гроздобер Цвеќиња Рози Остава Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче Новородените

Гроздобер Цвеќиња Рози Остава Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче Новородените

DEN 1238.40

Достапност

Тоа е стилски и модерен дизајн, а доаѓа во две неутрални бои, па тоа може да биде совршен за мајки и татковци, а не обратно,како и за бебе момчиња и девојки; Премиум Квалитет : преносни менување на мат е водоотпорен и лесно да се чисти за одлична хигиена,и тоа е исто така многу издржливи.Тоа е стилски и модерен дизајн, а доаѓа во две неутрални бои, па тоа може да биде совршен за мајки и татковци, а не обратно,како и за бебе момчиња и девојки.Премиум Квалитет : преносни менување на мат е водоотпорен и лесно да се чисти за одлична хигиена,и тоа е исто така многу издржливи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето; Луксузен Бебе Постелнина : менување на подлога се дизајнирани и направена од 100% Полиестер материјал кој е супер меки со богата боја сатурација дека нема да избледи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето.Луксузен Бебе Постелнина : менување на подлога се дизајнирани и направена од 100% Полиестер материјал кој е супер меки со богата боја сатурација дека нема да избледи.Belive Finds Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче Новороденче Големина : 20*27 инчи,Преносни Голема Промена Подлога; Преносни : пелена подлога со Велкро може да бидат обесени во шетач,Џебови за Пелени Патување Мат; Симпатична Дизајн : програмот За менување на подлога набори во спојки, па тоа може да биде многу дискретно.Симпатична Дизајн : програмот За менување на подлога набори во спојки, па тоа може да биде многу дискретно.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето.Преносни : пелена подлога со Велкро може да бидат обесени во шетач,Џебови за Пелени Патување Мат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа