АМЕРИКАНСКАТА ФЛАЕР Нешвил Чатануга & Св. Луј FREIGHTSOUNDS BOXCAR S Мерач

АМЕРИКАНСКАТА ФЛАЕР Нешвил Чатануга & Св. Луј FREIGHTSOUNDS BOXCAR S Мерач

DEN 2831.76

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 89829. BOXCAR Уживаат во ритамот на шини како вашиот возови се тркалаат заедно!Овие автомобили се игра автентични воз звуци кога возот е во движење.Без команда, контрола или програмски потребни, само неколку копии и да си одат!Автомобили вклучуваат волумен knob и max/мин switch за да ја прилагодите јачината и зачестеноста на звуци.Ние препорачуваме додавање на еден од овие звук автомобили за секој 5-8 автомобили е воз за реална симфонија на шините.Игра реални воз снимени звуци на одборот железничката автомобили контрола на Јачина на звук knob Max/Мин switch за повеќе различни во звучни фреквенции Работи на било кој конвенционален или команда за контрола на изгледот Отворање страна врати Умре-фрлија камиони Оперативни couplers Печат метална рамка СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Мерач : S Мерач на Моќност : Електрични Мин Крива : S36 Димензии : Должина : 8 3/4" ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа