Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Птици & Пердуви

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Птици & Пердуви

DEN 551.52

Достапност

Јас може да ви обезбеди со целосна наплата или ви испрати нова.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој туш завеса лагер.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Тоа е многу едноставна. На високо-квалитетна технологија на печатење прави модели и бои, многу јасно и lifelike, и целиот туш завеса поставата е многу убава, која може да се користи како украс на бањата кадата да се направи стил изјава.Package1 x туш curtain12 x туш завеса куки.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени. Не исчезнува, не избледуваат, по долго време се уште е исто како и нова.Гаранција : Ние ви обезбеди со висок квалитет по продажбата на заштита. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа