Maclaren Големи Елита Седиште Лагер - Посебни Потреби Додаток, Сина, 1 Count (Пакување од 1) (NM1Y031381)

Maclaren Големи Елита Седиште Лагер - Посебни Потреби Додаток, Сина, 1 Count (Пакување од 1) (NM1Y031381)

DEN 1679.76

Достапност

Со цел да се вклопи безбедно на целата седиште на големи елита транспорт стол.Обезбеди дополнителна удобност и релаксација.Пренослив и машина перат.Maclaren препорачува родителите да се консултираат стручни мислења за соодветноста на производ за нивното дете.Главните елита е тестиран од страна на велика БРИТАНИЈА лекови и здравствени производи регулаторна агенција mhra.Maclaren препорачува родителите да се консултираат стручни мислења за соодветноста на производ за нивното дете.Посебни карактеристики : Нашите Главни Елита Поместена Седиште Лагер обезбеди деца со дополнителна удобност и релаксација во Главните Елита.Достапен во 2 бои, седиштето корица вклопува во текот на целиот седиште и лесно може да се инсталира и да се отстранат.Направени од мека но издржливи ткаенини, седиштето поклопецот е машина-перат за дополнителна погодност.Опис на производот Maclaren Големи Елита Седиште Лагер - Посебни Потреби Додаток, Сина, 1 Count (Пакување од 1), (NM1 Y031381) Сет Содржи : Големи Елита Седиште Лагер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа