Крозби 1043374 Редовни Орев Око Завртки, Фалсификувани Јаглерод, Поцинкуван, 1/2 x 3-1/4, Работно Оптоварување Граница: 2600 lb, 5.38 Должина х 2 Ширина

Крозби 1043374 Редовни Орев Око Завртки, Фалсификувани Јаглерод, Поцинкуван, 1/2 x 3-1/4, Работно Оптоварување

DEN 387.36

Достапност

Направени од кован јаглероден челик.Угасне и зацврстен.Ги исполнува ASME B30.26. Опремени со стандард hot dip поцинкуван хексадецимален завртки.Крозби е Г-291 редовни орев око завртки се направени од кован челик - угасне и зацврстен.Hot dip поцинкуван по провира и опремени со поцинкуван хексадецимален завртки.Се препорачува за во-линија повлече.Ги исполнува ASME B30.26. WLL : 2,600 lbs.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа