Водоотпорен Менување на Подлога Лагер Симпатична Печати за Симпатична Бебе

Водоотпорен Менување на Подлога Лагер Симпатична Печати за Симпатична Бебе

DEN 1581.60

Достапност

Симпатична печати дизајн помага да се направи хаотична промени и обезбедува дополнителна заштита, што го прави идеален за менување на дихтунзи.Оваа замена на рампа може да избега навистина неуредна промена на пелена.На пелена може да бидат сместени на страната на чување џеб.Што чекаш?Забелешка : Поради можни разлики во компјутерски монитори, сликата може да се разликува малку од вистинската боја.Доволно големина : 20*27 инчи.Оваа поместена преносни пелена подлога е свитлива во водоотпорен материјал со Велкро кои можат да бидат обесени од шетач.Идеални за патување и исполнување на вашите потреби.Идеални за патување и исполнување на вашите потреби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа