Meliya Метал Бендови за Fitbit Полнење 4 & Fitbit Полнење 3 & Полнење 3 SE, од не ' Рѓосувачки Челик Магнетна Брава Замена Wristbands за Полнење 3 & Полнење 4 Жени Мажи Мали Големи (Мала, ?

Meliya Метал Бендови за Fitbit Полнење 4 & Fitbit Полнење 3 & Полнење 3 SE, од не ' Рѓосувачки Челик Магнетна

DEN 263.76

Достапност

Meliya Метал Јамка Бендови за Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE да те направи повеќе модерен и различен стил секој ден!Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Package се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Замена Бендови за Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3(Без Tracker)Прилагодлива : едноставен за инсталација и отстранување, без тока.Применливи група:Едноставен и мазна крива прави вашиот Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 изгледа повеќе напредни, елегантен и стилски, достапни за мажите, жените и младите.7" зглобовите.За Meliya Нерѓосувачки Челик Метал Јамка Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 After-продажбата на Услугата : Доколку имате било незадоволство со замена бендови за Fitbit полнење 3 од Meliya Продавница, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.Голема големина одговара за 6. 【Разни Шарени Бои да се Избере】 : Црна,Champaigne Злато,Сребро,Злато се Зголеми,Шарени и Роуз Розова.1" зглобовите.Во Квалитет И Услуга Ние Доверба. 【По-продажбата на Услугата】 : Ако имате било незадоволство со замена метал јамка бендови за Fitbit полнење 4 / Fitbit полнење 3 од Meliya Продавница, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail. 【Уникатен Тока Дизајн】 : На затворач се направени од стилски, домот магнетни метал јамка. 【Достапни во Две Големини】 : Мали димензии : за 5.Полиран работ го прави мазна и метални материјали носи кул чувство.Големи димензии : за 6.【Применлив Модел】 : Meliya нерѓосувачки челик метал јамка бендови за Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE само, е направен од премиум ткаени од не ' рѓосувачки челик метал.КАКО ДА КОНТАКТИРАТЕ со НАС : Начин на едно : На оваа страница, кликнете на продавачот веднаш да се "Продаваат", потоа кликнете на "постави прашање" на горниот десен агол на страницата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа