UMocan Момчиња Abby Hatcher Pullover Zip До Јакна Маскирани-Долг Ракав Sweatshirt Маскирани за Деца,Тинејџери

UMocan Момчиња Abby Hatcher Pullover Zip До Јакна Маскирани-Долг Ракав Sweatshirt Маскирани за Деца,Тинејџери

DEN 479.76

Достапност

100% Памук.Материјал на јакна : полиестер и памук,лесни,здравје ткаенина,добра пропустливост на воздух,кожата-пријателски,трајни,тоа е удобно.Јакна детали : долг ракав,аспиратор,zip до дизајн и печатење на Abby Hatcher графички.Новина и мода јакна е добар подарок за сите,убав избор за тинејџерите дуксери,деца дуксери.Тоа може да се мијат со рака или со машина.Препорачливо е да се мијат со слична боја.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата ние обезбеди кога ќе го купите,така што нема да предизвика проблеми за вас поради големината проблеми по купувањето.UMocan Момчиња Abby Hatcher Pullover Zip До Јакна Маскирани-Долг Ракав Sweatshirt Маскирани за Деца,Тинејџери.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа