BELLEZE Модерна Farmhouse Дрво Sideboard Вклучена Центар за Забава со Складирање Кабинет, Стаклени Врати, и Прилагодливи Полици за Дневна Соба, Спална соба, трпезарија - Лиам (Се

BELLEZE Модерна Farmhouse Дрво Sideboard Вклучена Центар за Забава со Складирање Кабинет, Стаклени Врати, и

DEN 911.76

Достапност

Вашата спална соба не е само место за спиење и облекување, но тоа е, исто така, вашите лични светилиште во рамките на домот.Нашата компанија се зголеми од желба да се модернизира на мебел индустрија.На полицата може да се организира книги и списанија, како да се задржи вашата маса топ средена слободни. [VERSTAILE УПОТРЕБА] Повеќенаменски додаток кој е погоден за кујна соба, трпезарија, или дневна соба.Се пресели во нов дом?Ажурирање на вашата дневна соба?Продавница за модерен и класичен дневна соба мебел од Belleze Дневна Соба Колекција и да се добие целосна на оркестарот идеи.Фокусирање на квалитетот и современиот дизајн, ние нудиме софистицирани дома декор за да помогне да се создаде вашиот инспириран начин на живот.Дали вашиот простор е голем или мал, овие пријатна дневна соба мебел ќе помогне да се создаде пријатна и поканува на животната средина да се ужива со сите година.На плоштадот табела врвот може да се одржи вашата coasters, закуски и електроника и е опремен со заоблени работ да ги додадете во средината век модерен шарм.Убава орев заврши на дрво дрво дава изгледаат и се чувствуваат на вистинско дрво и парови со аглеста вистинско дрво нозе за луксузен средината век модерен изглед.Најдете стилски дома мебел и ентериер инспирации. [ДОВОЛНО СКЛАДИРАЊЕ] 2 големи кабинети со вграден-во прилагодливи полиците се направи полесно да се прилагодите на место за складирање за да се задржи прибор, парична казна кина, или вино во шишиња.[МОДЕРНА FARMHOUSE ДИЗАЈН] Farmhouse талент ги исполнува модерната естетика во оваа sideboard кабинет.Претворете го вашиот господар спална соба во релаксирачки оклопни со Belleze Спалната соба е колекција мебел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа