Трпезарија Табела Постави 43 Инчен Кујнската Маса во Собата со 2 Столици и Клупата, трпезарија на Маса во Собата за 4 Дома, Кујна, трпезарија, Ресторан

Трпезарија Табела Постави 43 Инчен Кујнската Маса во Собата со 2 Столици и Клупата, трпезарија на Маса во Собата

DEN 2378.40

Достапност

Високо Квалитетен Материјал : Ова трпезарија собата е направена од МЕДИЈАПАН и подебели челична рамка, што е многу здрав за долгорочна употреба.дрвната маса и столчиња за јадење сет е дизајниран за лесно одржување и секојдневна употреба.Мултифункционален Трпезариска Маса : 3 дел јадење се поставува за мали простори, во собата доаѓа со 1 Висока маса, 2 мали Столици и 1 Клупата, круг кујнската маса не само што може да се користи како трпезарија сет, но, исто така, може да се uased како работна станица маса, пишување на табелата.Димензии : Трпезариска Маса - 43.3"L x 27.6"W x 29.9" H, Стол - 15.4"L x17.7"W x 33.9" H, Клупа - 33.5"L x 14.2"W x 18.3" H. Индустриски Стил : Стан трпезариска маса карактеристики модерен, елегантен и модерен дизајн, не само што можат да бидат заменети со било стил на домашна декорација, но, исто така, да создаде чувство на модата на вашиот простор.Лесно да се Соберат : На кујнската маса во собата е многу лесно да се соберат.Го упатството за хардвер и пак се предвидени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа