Alpinetech NPL-22 22mm 220V AC LED Пилот Индикатор за Светло (Сина)

Alpinetech NPL-22 22mm 220V AC LED Пилот Индикатор за Светло (Сина)

DEN 143.76

Достапност

Лесно да се инсталира.Relampable LED сијалица за да се намали maintainance трошоци.BA9s Бајонет База 220 V AC LED светилка вклучени.Завртка Терминали.Монтажа Дупка Големина : 22mm Леќа Боја : Сина Светилка Тип : LED Светилка Напон : 220 V AC Длабочина Зад Панел : 1.53".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа