Тремот Замав Извори Виси Комплет - 800Lbs Hammock Стол Пролет Закачалки Сет Тешки Суспензија Таванот Планината Хардвер (еден Сет)

Тремот Замав Извори Виси Комплет - 800Lbs Hammock Стол Пролет Закачалки Сет Тешки Суспензија Таванот Планината

DEN 303.12

Достапност

Премиум Материјал : куките и хардвер се направени на 304 нерѓосувачки челик, извори се направени од високо квалитетен челик, топлина третираат, оближена со цинк и јасна-обложена.Можете да ги користите на вашиот патио, тремот, и се качи на таванот.Сите делови се дизајнирани за долг живот време се користи со не ' рѓа, корозија или истрошени.Разни Апликации : се откажам замав клупата, виси столчето, hammock или hammock стол и удирање кеси, можете исто така да го користите за индустриска примена, каде што треба да се намали вибрации и шокови.Сите Во Еден : Сите инсталација на хардвер се вклучени и за дрво таванот или конкретни покрив, без метежот брзаат да хардвер продавницата за да ја најдете точната додатоци.Повеќе Избор : Ние нудиме два вида тежина капацитет на 650lbs и 800lbs.Ве молиме изберете точниот капацитет и еден комплет или две групи според вашите апликации.Безбедност : Сите колекции се дизајнирани со капацитет вишок, и некои безбедносни мерки се земаат во предвид, како што се пластични капи на крајот на пролетта жица за да се спречи гребење прсти и виси на јажиња, тоа исто така може да спречи извори падне hokes.Премиум тешки жица обезбедува овие извори никогаш не скршени под тешки вчитување.Нерѓосувачки загради и сите нерѓосувачки хардвер обезбеди производи никогаш не се рѓа или истрошени под долго време услуга.НАШИОТ ПРОИЗВОД. 1. Сите закачалки и хардвер се направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик SUS304, не се грижите за се ' рѓосано. 2. Сите извори се направени од високо-квалитетен челик, топлина третираат,оближена со цинк.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа