Happybuy Хидрауличниот Лифт Прилагодливи Спа Педикир Единица со Лесна и Чиста Меур Масажа Footbath Црна

Happybuy Хидрауличниот Лифт Прилагодливи Спа Педикир Единица со Лесна и Чиста Меур Масажа Footbath Црна

DEN 9566.16

Достапност

☀【ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕДИКИР ЕДИНИЦА】- На Педикир Станица нуди флексибилност на целосна услуга салон во сите-во-едно компактна единица.Карактеристики удобен стол за вкупно утеха и поддршка. ☀【СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ】- Овој стол е направен од ПВЦ кожа , висока густина враќа пена во внатрешноста да ви понудиме совршен и удобно поддршка. ☀【ЕЛЕКТРИЧНИ МАСАЖА FOOTBATH】- лесно-чистење пренослив footbath има масажа, балон, и топлина функции се Користи за педикир, или за ваша лична употреба за смирување, одмор и спа третман дома. ☀【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ЧИСТИ】- Сите инсталации се вклучени за само неколку минути да се соберат.Високо квалитетен материјал и водоотпорен површината за лесно чистење. ☀【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Големи Масажа Топката интегриран во центарот на footbath да работат на особено болки во мускулите.Идеален за во болница, лабораториски, зафатен медицински кабинет, спа, училница, dorm соба или дом за смирување, одмор и спа третман.Седиште Висина Прилагодување : 5.9"(15cm).Патување Растојание : 5.9"(15cm).Товарот : 330lbs (150kg).N.W. : 78lbs (35.6 килограми). 1 x Педикир Единица.Седиште Висина Прилагодување : 5.9"(15cm)за Патување Растојание : 5.9"(15cm)Товарот : 330lbs (150kg) N.W. : 78lbs (35.6 килограми).Пакет Содржина. 1 x Педикир Единица.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа