LED Светилки Светилки T3 T4.2 T4.7 3030 SMD Нео Оптоварување LED Сијалица Кластер A/C Контрола на Климата Инструмент-Таблата Цртичка Светилки Сијалица 100-Pack (Боја : Црвена, Голем?

LED Светилки Светилки T3 T4.2 T4.7 3030 SMD Нео Оптоварување LED Сијалица Кластер A/C Контрола на Климата Инструмент-Таблата

DEN 803.04

Достапност

7 3030 SMD Нео Оптоварување LED Сијалица Кластер A/C Контрола на Климата Инструмент-Таблата Цртичка Светилки Сијалица 100-Pack Special Карактеристики : Флексибилен лепак 3030 SMD капак(цена за 4 пати како високо како редовни лепак) кои им помагаат на предводена од прегревање подобро;никој Не користите овој флексибилен лепак за покрие, бидејќи на материјали трошоци.7 - 12mm База diameter Packing Листата : 100pcs 3030 SMD 1 Led Warm Совети : Ако не можете да бидете сигурни дека она што големината светилки одговара за вашиот автомобил, ве молиме не двоумете се да ни испратите mail, нашата по продажба на услуги ќе ви даде точни водич.7 Voltage & Wattage : 12-14 V DCColor : Бела , Сина , Мраз сина , Зелена , Црвена , Yellow Size : T3 - 8мм База diameter T4.LED : 3030 x 1 P.Исто така, обидете се да се повлече на пиновите на база нанадвор малку во случај на сијалицата е малку лабава или без добар контакт во штекер.Ако тие не светло правилно по вметнување во штекер, ве молиме внесете oppositely или флип на сијалицата хоризонтално за да одговара на + и - поларитетот.Објектот специфики : Светилки со Нео оптоварување база најчесто се користи како инструмент светлина / цртичка светлина,Контрола на Климата светлина,Сосема нов и висок квалитет Plug and play, лесно да се install Bulbs Тип : Нео оптоварување T3 T4.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа