Iptienda Патио Крошна Расположението Маска, 2-Седишта Тешки Крошна Замена Покрие Водоотпорен Анти-УВ Сонцето Сенка за Дел Клупата Градина Тремот Замав Мебел Покрива Цр

Iptienda Патио Крошна Расположението Маска, 2-Седишта Тешки Крошна Замена Покрие Водоотпорен Анти-УВ Сонцето

DEN 431.76

Достапност

【Лесно да се Инсталира】Со дополнителни доброто scalloped работ, 4 Агол џебови за Покрив структура и 8 лепенка со приложување јазичиња фикс на врвот на рамката лесно, а Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас.Пакет : 1 x крошна капак(Замав седиште поклопецот Не се вклучени).Совршен за замена на вашите стари, истрошени замав canopies и замав горниот капак.Водоотпорен замав горниот капак:лесен и лесно да се носат, при што не треба да се користат, лесно може да се свитка тоа.Можете да уживате во релаксирачки отворено време со пријатели во секое време.Нашите водоотпорен замав маска може да се заштити вас и вашиот замав стол од дожд. 【Погодна за Многу Наврати】Нашите замав поклопецот е толку популарна на пазарот, совршено за дружење со пријателите или уживање во лето со семејството, како што се релаксација, читање, пикник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа