Sunnydaze 3-Парче Цвет Дизајниран Бистри Маса во Собата со 2 Столици, Отворен Фрлија Алуминиум, Бела

Sunnydaze 3-Парче Цвет Дизајниран Бистри Маса во Собата со 2 Столици, Отворен Фрлија Алуминиум, Бела

DEN 705.60

Достапност

Мебел димензии : Секој стол е 14.5 инчи широка x 13.5 инчи длабоки x 32.5 инчи висок, 16 инчен седиште висина, тежи 13 фунти; Табела има 24 инчен дијаметар x 26 инчи висок, тежи 14 килограми со 209 фунти губење на капацитетот.Трајни изградба : Направен од времето-отпорни фрлија алуминиум метален материјал со леано железо нозе, па тоа е сигурно да трае со години да дојде.Целосна бистри поставите вклучени : Доаѓа со 2 флорални столици со маса; Уживаат надвор од патио, тераса, пред тремот, или дворот.Декоративен дизајн : Совршено утро за доручек, свиткување, јадење, или да ја користите како мала кафе за седење.Гаранција : Sunnydaze Оркестарот грбот на своите производи со 1-година производителот за грижете се-бесплатно купување.Подобрување на балкон простор или додадете добро дизајнирани маса и столче поставено на отворено патио простор со Sunnydaze 3pc Бел Цвет Дизајниран Фрлија Алуминиум Бистри Сет.Вклучени во собата е еден 24" дијаметар маса и две 32.5" високи столчиња за создавање на совршен надворешен декор.На трајни фрлија алуминиумски материјал обезбедува оваа бистри поставите можат да го издржат најмногу надворешни услови.Нозете на столици и база на табелата се направени од тешки-должност леано железо материјал за да се задржи столици и маса убав и здрав.На карактеристична цветни детали на маса и столчиња ќе дава овој сет модерна ја преземе класичен мебел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа