Weijie Мажите Дигитални Спортски Гледајте Спортови на Отворено 50 МЕТРИ Водоотпорен Воена Хронограф со Датум Мулти-Функција Тактички Прозрачна Види

Weijie Мажите Дигитални Спортски Гледајте Спортови на Отворено 50 МЕТРИ Водоотпорен Воена Хронограф со Датум

DEN 527.76

Достапност

【Целосно Опремени Алатки】Уникатен дизајн и мулти-функционална употреба, тоа е за роденден, Божиќ партија или, патување, кампување, прва помош, планинарење, лов, риболов, пловењето, планинарење, пешачење, backpacking, и е дадена со пријателите и семејството голем дар за вас, lashing, авантура и војската.8 инчи долго јаже за спасување и да се користи во итни ситуации. 【2-ВО-1 Wrist Рака】се Прилагоди на големината : Симнете го прилагодливи крајот на јаже, го намали за да ја должината што треба, и потоа се врзува во чвор според обликот на јаже, а потоа се приспособат на Лепенка може да се прилагоди на големината.【2021 Ажурирање на 6-ВО-1 Опстанок Опрема Хривнија Види】Отворено Опстанок Види Торба + Дигитални Хривнија Watch + Компас + Свирче + Оган Започнете Scraper + Чадор Јаже + Аларм + Велкро Рака. 30 метри водоотпорен функција (но не се погодни за долго време пливање или нуркање, ве молиме забелешка : ве молиме не притиснете било кое копче во текот на операцијата.Направени од издржлив падобран јаже. 【Мулти-Функција Електронски Види】има студена светлина на екранот на владата, која ги комбинира двоен дисплеј движења (рака + број), ден на седмицата, датум, часовник со аларм, snooze функција, час свири, штоперка на екранот и осветлувањето, а рацете работат истовремено.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа