Списание & Весник Кошеви Списание Рек Весник Рек Кат Списание Управување Со Заштита На Животната Средина Дневна Соба И Спалната Соба Студија Списание За Складирањ?

Списание & Весник Кошеви Списание Рек Весник Рек Кат Списание Управување Со Заштита На Животната Средина Дневна

DEN 5522.16

Достапност

♚[Високо-квалитетни материјали] : списанието решетката е направен од високо-квалитет на метални материјали, кои се еколошки и има трајни, анти- ' рѓа површината.Тоа е лесно да се чисти и да ги чистат со влажна крпа за да се спаси повеќе време. ♚[Smart Складирање] : Независното списание решетката за лесен за складирање и организација на материјали за читање.На висока нога дизајнот на списанието рек гарантира дека материјали за читање се чуваат далеку од подот, така што тие се секогаш го чуваат чисти и суви. ♚[Моден Дизајн] : списанието решетката е дизајниран со едноставна метални линии, што го прави моден претставник во секое семејство, стан, стан или соба.Мрежа линија дизајн го прави лесно да се види она што е скриено внатре. ♚[Флексибилност] : Употреба на оваа модерна списание rack во секоја соба на својот дом за да ги зачувувате вашите омилени книги, весници или списанија, или продавница mail, каталози и документација преку влезот, а исто така може да се користат во дневната соба, family соба, Спална соба, канцеларија, итн. ♚[По-продажбата на услугата] : Ние придаваат големо значење на клиентите искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние сме многу среќни да помогнеме.Големина : 47*39*28cm | Боја : Кафена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа