XUEJIN Мажите Есен/Зима Стојат Јака Поврзана Врвот Бохемски Pullover Sweatshirt Џемпер Јакна Тенок-одговара на Дневна База Кошула (S-2XL)

XUEJIN Мажите Есен/Зима Стојат Јака Поврзана Врвот Бохемски Pullover Sweatshirt Џемпер Јакна Тенок-одговара

DEN 499.20

Достапност

♥[Материјал] : Високо-квалитетна ткаенина, мека и дише, удобен за носење. ♥Почитувани купувачи : Добредојдовте на XUEJIN, се занимаваат со сите видови на облека, како костими за капење, за жени облека, женски панталони, долги здолништа, машка облека, машка долна облека, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа