Supercut Направени во САД, Бендот го Виде Ножот 82-инчен X 3/4-инчен X .035-инчен, 6-10 TPI Bimetal Ножот за Сечење Лесна Челик, Нерѓосувачки Челик, и Општа Намена Материјали

Supercut Направени во САД, Бендот го Виде Ножот 82-инчен X 3/4-инчен X .035-инчен, 6-10 TPI Bimetal Ножот за

DEN 696.00

Достапност

РАЗНОВРСНА - се Користи за сечење лесна челик, нерѓосувачки челик, дрво, и обоени метали (бакар, месинг, алуминиум).Одвојте ПАРИ – се Добие најниска цена по намали при сечење на блага и нерѓосувачки челик.Премиум bimetal бенд видов ножеви се чувствувате ножот со висок легура, со голема брзина М2 заби и пролет челик назад за да се обезбеди флексибилност и цврстина во нашата ножот.Каков материјал може да се сече? - Лесна Челик - од не ' Рѓосувачки Челик - Дрво - обоени Метали - Бакар - Месинг - Алуминиум ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ ЗАВАРУВАЊЕ ГАРАНЦИЈА Super Cut Бенд Видов гарантира завари на сите наши бенд видов ножеви кој се покаже дека е неисправна на материјалот или изработката по прегледот, ќе се поправи или замени без полнење под услов купувачот се враќа производот (заедно со продажбата на приемот покажува местото и датумот на купување) на нашата фабрика.Променлива теренот дава неспокојот прекини, побрзо, пила, подобрување на чип на грешки, и повеќе сечилото живот.Победа на сите околу.Спакуван во внимателно дизајнирани контејнер за да се осигура безбедноста и одржување на острината и, се разбира, тоа исто така го носи нашиот ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ ЗАВАРУВАЊЕ ГАРАНЦИЈА на секој заварување.ЕДЕН НОЖ ТРАЕ 10Х ПОВЕЌЕ - Намалување на побрзо и да се грижите за вашиот ножот не се трајно надвор од равенката со овој високо-брзински челик, флексибилни пролетта назад, и променлива игра сечилото.Bimetal ножеви ќе даде пониска цена за вас за намалување на тешки машински работни места.Bimetal ножеви се заварени со електрон зрак под висок вакуум да го закачите во дресот на висока брзина М2 забите, за да се пролет челик назад.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа