mDesign Модерна Пластовидно Пластични се Отвори Пред Натопи Складирање Организатор Бин Кошница за Занает Соба Организација - Полица, Cubby, Кабинет, и Шкафот Организирањ

mDesign Модерна Пластовидно Пластични се Отвори Пред Натопи Складирање Организатор Бин Кошница за Занает Соба

DEN 564.00

Достапност

2"; Top 10" x 8" x 7. ЛЕСНО да се СТИГНЕ до ОТВОРЕНО ПРЕД : Големи отворање сосови надолу во предниот дел, што го прави едноставни за да го дофати она што ви треба брзо и лесно; совршен за складирање и организирање на решение за модерна vanities и бурните домаќинствата кои се во движење; Организира сите на вашата убавина essentials и да се создаде корисна go-за снабдување кошеви за да го направи организирање и секојдневниот живот малку полесно; Одлични за зафатен семејства и професионални организаторите; Овие кутии за да ви помогне да се организираат и да останат на тој начин.ФУНКЦИОНАЛНА Овие разноврсна кутии, исто така може да се користи во други простории на домот - да ги користат во занает соби, перење/комунални соби, спални соби, канцеларии, гаражи, играчка соби, и playrooms; m DESIGN СОВЕТ : за да Креирате складирање на самото место, во mudroom или entryway за надворешна додатоци како безбол капи, капи, ракавици и шалови; Разноврсна, мала тежина и лесен за транспорт, овие се одлични во станови, condos, dorm соби, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; безбедна Храна; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Заострените дизајн; Внатре дното 9.75" висока.СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА : го Зголеми вашиот простор за складирање; Употреба нив рамо до рамо да се создаде решение за складирање што функционира за вас; Совршен за чување на поими, копчиња, bobbins, конец и монистра; Совршен за труд изработка на алатки, занает боја, лепак стапови, washi лента, пена, четки, школки, оригами хартија, stoning материјали, stampers, мастило влошки, штипки за алишта, paracord и алкохол мастила; Одлични за beading алатки, како што се клешти, жица clippers, бакарна жица, и восок конец; Сет од 2.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа