Носење на НОВИ Nintendo 2DS XL, Perfectmall Видео Игра Торба за Чување Постави Додатоци Џеб Тешко Патување Школка за заштита Заштитен со Перо на Екранот Заштитник Филм за НОВИ 2D

Носење на НОВИ Nintendo 2DS XL, Perfectmall Видео Игра Торба за Чување Постави Додатоци Џеб Тешко Патување

DEN 703.20

Достапност

Оваа PERFECTMALL Тешко Школка за Носење е специјално дизајниран за следниве Nintendo DS системи : Новиот Nintendo 2 DS XL/LL,Nintendo 3 DS XL,Nintendo 3 DS ЛЛ, Nintendo 3 DS, Нови 3 DS XL, NEW3 DS ЛЛ ,Нови 3 DS Сите круг Заштита Покрај shockproof,dustproof, и отпорност на вода тешко надворешната школка ,анти-нула сомот внатрешна обвивка со мека флип вметнете исто така, обезбедува дополнителен екран заштита за вашиот сакан конзола.Голем Капацитет 8 изграден во игра картичка за чување на носителите и мрежа џеб обезбеди простор за складирање на вашиот 2 DS XL/LL додатоци како полнење кабел, уво пупки, SD картички, и тоа на 100% Задоволство Гарантира Гаранција Обидете се еден во нашата сметка за да се заштити вашата конзола безбедно кога ќе патуваат или да одат било каде, овој случај доаѓаат со 100% Задоволство Гарантира Гаранција,Ако не сте целосно задоволни само нас контакт за нова замена или целосна исплата наплата Пакет се вклучени : 1 x Носење за Новиот Nintendo 2 DS XL/LL 1 x Заштитна фолија (1 Сет) 1 x Пенкало 1 x Влажни Брише 1 x Сува Брише.Здрав за носење за Nintendo 2 DS XL/ НОВА 3 DS XL.Специјално дизајнирани за следниве Nintendo DS системи : Новиот Nintendo 2 DS XL/LL,Nintendo 3 DS XL,Nintendo 3 DS ЛЛ, Nintendo 3 DS, Нови 3 DS XL, NEW3 DS ЛЛ ,Нови 3 DS.Мека внатрешни работи ги штити Nintendo 2 DS XL/ НОВА 3 DS XL од гребнатини и носат.Заштита на вашата сакана Новиот Nintendo 2 DS XL/LL од паѓање и гребење со овој трајни Kingtop Тешко Школка Заштитна за Носење.Пакетот вклучува - 1 x Носење за Новиот Nintendo 2 DS XL со 8 компјутери игра картичка случај,2 x Екран Заштитник Филм,1 x Перо.Штити Nintendo 2 DS XL/ НОВА 3 DS XL од случајно испакнатини, гребнатини, и капки, додека во случајот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа