Амазон Essentials Момчиња Тешки-Тежина Маскирани Puffer Јакна Грб

Амазон Essentials Момчиња Тешки-Тежина Маскирани Puffer Јакна Грб

DEN 1029.60

Достапност

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Руно-наредени.Thumbholes за дополнителна топлина.Во прилог худ.Еден бренд.Најважен е она што треба да се облека за вашите малечки во прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека.Нашата линија за деца " мора да се haves вклучува атмосфера fleeces и oh-така топло puffer јакни да ги задржи комплет до кога температурите се откажат, како и униформа-подготвени панталони и поло маици.Во согласност големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на родител-одобрени стандарди за квалитет и удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа