BELLEZE Модерна Farmhouse Дрво Sideboard Вклучена Центар за Забава со Складирање Кабинет, Стаклени Врати, и Прилагодливи Полици за Дневна Соба, Спална соба, трпезарија - Лиам (Те

BELLEZE Модерна Farmhouse Дрво Sideboard Вклучена Центар за Забава со Складирање Кабинет, Стаклени Врати, и

DEN 1521.60

Достапност

Метален хардвер на кабинети претстава која сама по стилски акцент.Се користи како sideboard во дневната соба, како бафет или послужување и складирање маса во кујната или јадење простор.Добиете инспирација за декорирање на вашиот простор со купување на изборот на Кујната & трпезарија мебел во Belleze денес.Кујната и трпезаријата се срцето на секој дом.Најдете стилски дома мебел и ентериер инспирации.Нашата компанија се зголеми од желба да се модернизира на мебел индустрија.Со Bellezes широк избор на кујна и трпезарија мебел решенија, можете да бидете сигурни дека вашиот простор е пријатна и добредојде од денот ќе се движи во.Дали вашиот простор е голем или мал, овие пријатна дневна соба мебел ќе помогне да се создаде пријатна и поканува на животната средина да се ужива со сите година.Ако не, едноставно се врати во 100 дена од купувањето. [ВРАМЕНИ КАБИНЕТИ] Кабинети во рамка со стакло врати ви помогне да покажат колекционерски предмети, негува keepsakes, и украсни dishware.Се пресели во нов дом?Ажурирање на вашата дневна соба?Продавница за модерен и класичен дневна соба мебел од Belleze Дневна Соба Колекција и да се добие целосна на оркестарот идеи. [ДОВОЛНО СКЛАДИРАЊЕ] 2 големи кабинети со вграден-во прилагодливи полиците се направи полесно да се прилагодите на место за складирање за да се задржи прибор, парична казна кина, или вино во шишиња.Вашата спална соба не е само место за спиење и облекување, но тоа е, исто така, вашите лични светилиште во рамките на домот.Фокусирање на квалитетот и современиот дизајн, ние нудиме софистицирани дома декор за да помогне да се создаде вашиот инспириран начин на живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа