Leatt Подготвуваат 5.5 Про HD Градите Заштитник-Бело-Возрасни

Leatt Подготвуваат 5.5 Про HD Градите Заштитник-Бело-Возрасни

DEN 5376.00

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Возрасни големина одговара на велосипедисти од прибл. 70 до 85kg (150 до 190 lbs).На рамо заштитници се влијание тестирани и СЕ овластени да CE EN 1621-1. 47 вентилација слотови за максимално ладење.Се вклопува над или под џерси.Исклучително големо влијание тестирање постигнатите резултати со употреба на Leatt е нов 3 DF пена во предната и задната страна.Големина : Возрасни | Боја : Бела.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа