Супериорен Делови СП 884-061 Резервни Guard Капак (А) за Hitachi NR83A, NR83A2, NR83A2(S) Кадрирање Nailers

Супериорен Делови СП 884-061 Резервни Guard Капак (А) за Hitachi NR83A, NR83A2, NR83A2(S) Кадрирање Nailers

DEN 167.76

Достапност

Одговара на повеќето од Hitachi пушки.Резервни Guard Капак (А) за Hitachi NR83 A, NR83 A2 и NR83 A2(S) Кадрирање Nailers.Компатибилен со : Hitachi : NR83 A2(S) Кадрирање Nailer, Полни Главата, Пластична Лента Collation (без Длабочина на Вредноста), NR83 A2 Целосна Главата Кадрирање Nailer, NR83 A3 S Лента Nailer, NR83 A3 Лента Nailer.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа