Хари Потер Хогвортс Патување Перница и Спиење Маска

Хари Потер Хогвортс Патување Перница и Спиење Маска

DEN 683.76

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЕКСКЛУЗИВНИ УМЕТНИЧКИ дела - За патување перница и спиење маска, се прикажат Хогвортс куќа сртот во шарени мода.ПАТУВАЊЕ ПЕРНИЦА - Држи главата исправено, што ќе ви овозможи да спијам удобно за време на долгите летови, воз или автомобил вози.СПИЕЊЕ МАСКА, Употреба додека патуваат или да чувате сонцето надвор од твоите очи кога ќе спијат во за време на викендите.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Овој дел од Хари Потер стока е официјално лиценцирани и 100% автентични.СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој сет е идеален за кој член од семејството кој секогаш ни се чини да се патува.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спиење убедливо на одборот на Хогвортс Експрес со ова патување перница и спиење маска, сет, инспириран од волшебничкиот свет на Хари Потер.Патната перница безбедно обвива околу вашиот врат за ит поддршка како што доза надвор за nap.На свила-како спиење маска, блокови од сите светлина, што ќе ви овозможи да падне во најдлабоките на спиење.Пристигнуваат во Хогвортс целосно одморен и подготвени да ја преземат на било предизвик фрлени на вашиот пат.Никогаш не патуваат без оваа Хари Потер патување перница и спиење маска.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа