XUEJIN Мажите Есен/Зима Стојат Јака Плетени Врвот Геометрија Забава Печати Pullover Sweatshirt Џемпер Јакна Дното Кошула (S-2XL)

XUEJIN Мажите Есен/Зима Стојат Јака Плетени Врвот Геометрија Забава Печати Pullover Sweatshirt Џемпер Јакна

DEN 2292.00

Достапност

13" Рамо : 52cm/20.Ако сакате да бидете отворени, ве молиме изберете 1-2 големини поголеми.52" Должина : 68cm/26.❀Големина на табела❀ : Големина : S Биста : 100cm/39. ♥[100% Задоволство Гаранција] Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајна позитивни купување искуство!Ако постои проблем со производ големина или било какви други причини кои предизвикуваат да бидат задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши било проблеми, без проблеми!.♥Изберете XUEJIN, изберете ја вашата пари гаранција за враќање на, и ќе се избере најдобриот квалитет по најдобра цена.82" Должина : 72cm/28.35" Рамо : 50cm/19.47" Ракав : 69cm/27.67" Должина : 70cm/27.69" Ракав : 68cm/26. ♥[Материјал] : Високо-квалитетна ткаенина, мека и дише, удобен за носење.56" Рамо : 48cm/18.Удобно да се носат, со што вонредна носи искуство!Ве молиме погледнете го големина на табелата пред поставување на својата цел.38"Големина : XL Биста : 124cm/48.Се повлече На затворање.97" Должина : 74cm/29.17"♥За испорака : ❀ стандард за испорака трае 10 до 25 дена да пристигнат.❀Ако ви треба производи итно, ве молиме изберете забрзана испорака, обично во рок од 3-7 дена, но товарни ќе бидат поскапи.❀Ако не сте добиле производот на проценува испорака датум, ве молиме да бидат слободни да контакт.77" Рамо : 46cm/18.Рака Мие Само. ♥[Карактеристики] : На ретро и трендовски етничка стил има навестување на бохемски стил.37" Должина : 66cm/25.90" Ракав : 67cm/26. ♥[Подарок] : Овој фустан е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста или роденденски подарок за сопруг, татко и пријатели, умерена дебелина, мека и погодна за пролет и есен се носат!Пар со маица, фустан панталони, chinos или фармерки за да ви даде паметни повик облека!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа