Ротари Алатка Додатоци Комплет, Абразивен Чистење Полирање Тркала Сет,Вежба Битови, Пескарење пршлен, Филц Тркала, Жица Четка и Виде Ножот за Сечење, Брусење и Поли?

Ротари Алатка Додатоци Комплет, Абразивен Чистење Полирање Тркала Сет,Вежба Битови, Пескарење пршлен, Филц

DEN 479.76

Достапност

165 КОМПЈУТЕРИ ротари алатка додаток за полнење, погоден за мелење, полирање, сечење, обликување, дупчење, deburring,чистење,итн.А спектар на мелење глави се исполнат различни полирање потреби, груба полирање, средни полирање, и фино полирање.Погоден за DIY создавање и детални работа.Може да се користат за полирање на површината на дрво, метал и камен,стакло, керамика.Висока ефикасност, ниска цена,со добра отпорност на абење, трајни и практични.Имајте На ум - брзина на алатката не треба да биде премногу брзо.Препорачливо е да се користат најниската опрема.Прекумерна брзина може лесно да предизвика четка освен и да влијаат на услугата живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа