Обновливи Пластични Ѕид Матрицата // 50 mm // Пати Римски Броеви // 12 Листови Заврши на Броеви и Симболи Азбука Букви Дефиниција

Обновливи Пластични Ѕид Матрицата // 50 mm // Пати Римски Броеви // 12 Листови Заврши на Броеви и Симболи Азбука

DEN 184.80

Достапност

издржливи материјали - силна и флексибилни полиестер [Mylar] филм 0.5 mm дебелина која може да се примени на било каква рамна површина.лесно да се чисти едноставно измијте со млака вода и користи онолку пати колку што сакате.уникатен дизајн - направени исклучиво од страна на нашиот графички дизајн тим.лесно позиционирање - благодарение на маркерот систем, можете лесно ниво на текст по должината на линијата. 12 листови вклучени - секој сет се состои од 12 листови содржат еден броеви.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа