PACLOCK е 90A Серија Катанец, Купи Американската Дејствува во Согласност, 3/4 Високи Појачани Челик Shackle, Високо ниво на Безбедност од 6-Pin Цилиндар, Внесени Поинаку w/ 2 Клуч

PACLOCK е 90A Серија Катанец, Купи Американската Дејствува во Согласност, 3/4 Високи Појачани Челик Shackle,

DEN 416.88

Достапност

[СР КОМПАТИБИЛЕН] Само компатибилни со Стандардни Rekeyable Серија се заклучува.Ако имате или се заинтересирани во нашата UCS Серија брави, ве молиме да пребарувате за "UCS-1 A". [СЕКОЈ ЗАКЛУЧУВАЊЕ, ЕДНА КЛУЧНА] Со PACLOCK, можете да го користите истото копче за да го отворите вашиот приколка, портата, работа кутија, и многу повеќе!Цел вашите клучеви за да го истото копче за заклучување за да ги имаат сите од нив се внесени слично!. [ВИСОКО ниво на БЕЗБЕДНОСТ] На СР високо ниво на безбедност ги собереш/судрат отпорни на 6-pin цилиндар овозможува повеќе од 2,800 уникатен кодови за повикување.Изберете ја вашата сопствена клучни код и никогаш не се грижите за вашиот сосед го има истиот код!Двојна топката имајќи механизам за заклучување, исто така, обезбедува значителен отпор против љубопитните и го прави тоа shim-доказ.Солидна 6061 авиони-одделение алуминиум тело, исто така, обезбедува висока јачина и weatherability!. [ШИРОКА УПОТРЕБА] На 90 A е светло должност 1/4" дијаметар shackle е одлична за гардероби, брави, портите, и многу повеќе!Достапни во 3/4", 1-3/16", 1-1/2", 2", 2-1/2", и 3" shackle височини ~ едноставно пребарување на серија # и shackle висина на . [АМЕРИКАНСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ] произведено во САД w/ глобална компоненти од семејството производителот вработување ветерани & луѓе со пречки во развојот.Непобедлива за поддршка на корисниците и исклучителни доведе пати како брави се изградени и се испраќаат во рок од 24-48 часа!.Приколка & RV Врати.Контејнерите.Синџирот На Безбедност.Работа Комбиња.Толку многу повеќе!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа